Ćwiczenia na powiększenie i ujędrnienie piersi

31 sierpnia, 2021
[ssba]

My kobiety traktujemy nasze piersi bardzo poważnie. Symbolizują kobiecość i odróżniają nas od męskich odpowiedników. To nie wszystko! Piersi sprawiają, że wyglądamy atrakcyjnie i dodają nam ogólnej urody i wdzięku. Jednak nie każda kobieta ma pełniejszy biust i może mieć prawie niewidoczne piersi. Jeśli jesteś jedną z nich, zobacz nasze propozycje ćwiczeń, zwiększających rozmiar biustu.

Ten zestaw porad treningowych jest bezpieczną i ekonomiczną alternatywą dla drogich operacji i inwazyjnych technik powiększania piersi. Możesz wykonywać ćwiczenia codziennie w domu, by osiągnąć pożądane rezultaty. Jesteś gotowa, by cieszyć się pięknym biustem? Poznaj nasze propozycje ćwiczeń na powiększenie i ujędrnienie piersi.

Zacznijmy od początku. Jakie są główne powody posiadania tendencji do małych piersi? Czy porównywałaś swoje piersi z innymi? Czy zauważyłaś, że Twoje piersi są mniejsze niż u Twoich przyjaciółek?

 

Oto niektóre z czynników, które mogą wpłynąć na rozmiar Twoich piersi:

Kobiece hormony: Jeśli masz zaburzenia hormonalne lub masz niedobór estrogenów i progesteronu, możesz być właścicielką płaskiego biustu.

Zła dieta: Jeśli masz niedowagę lub głodzisz się w dążeniu do utraty wagi, efekty mogą być widoczne na twoich piersiach.

Problemy zdrowotne: Zaburzenia tarczycy, stres i leki mogą wpływać na niewielki rozmiar piersi.

 

15 ćwiczeń na powiększenie u ujędrnienie piersi w 10 dni w domu:

Przyjrzyjmy się prostym i skutecznym ćwiczeniom na powiększenie u ujędrnienie piersi.

1. Wyciskanie na ławce:

Wyciskanie na ławce to skuteczny sposób na zwiększenie rozmiaru biustu. Technicznie rzecz biorąc, nie ma to żadnego wpływu na rozmiar miseczki, ale działa na mięśnie piersiowe. Treningi wyciskania na ławce wzmacniają te mięśnie i przesuwają je do przodu, aby zwiększyć ogólny rozmiar klatki piersiowej.

2. Trening z ręcznikiem:

Ten trening ma na celu wykorzystanie przedmiotów gospodarstwa domowego do wywołania skurczu w klatce piersiowej i zwiększenia rozmiaru mięśni piersiowych. Rozciągaj ręcznik za swoimi plecami w pionie. Rób to rytmicznie, aby celować tylko w obszar klatki piersiowej bez angażowania innych grup mięśni. Jest to jedno z najlepszych ćwiczeń, które skutecznie zwiększają rozmiar biustu.

3. Przeciągnij i pociągnij:

Ćwiczenie „Przeciągnij i pociągnij” rozciąga mięśnie klatki piersiowej i je wzmacnia. Pomaga w uniesieniu i ujędrnieniu piersi. Wraz ze wzrostem rozmiaru można również zauważyć poprawę kształtu. Możesz użyć sprzętu do rozciągania lub zrobić to ręcznie.

4. Pompki:

Czy robienie pompek sprawia, że Twoje piersi są większe? Jeśli myślałeś, że pompki służą tylko wzmocnieniu ramion, to się mylisz! Te proste ćwiczenia mogą ujędrnić klatkę piersiową i pomóc w osiągnięciu większych piersi. Do wykonania tego ćwiczenia nie potrzebujesz nawet specjalnego sprzętu. Do tego treningu wystarczy mały kącik w pokoju! Pamiętaj, że podczas wykonywania ćwiczeń cardio i innych ćwiczeń redukujących tkankę tłuszczową, pompki mogą prowadzić do mniejszych piersi.

5. Pozycja kobry lub Bhujangasana:

Bhujangasana lub pozycja Cobra biorą swoją nazwę od postawy uniesionego kaptura węża. Wpada pod podstawowe asany i rozciąga obszar klatki piersiowej. Poza polepszeniem krążenia krwi, poza ta wzmacnia również mięśnie piersiowe i z czasem wspomaga ich wzrost.

6. Prasa motylkowa:

Jeśli regularnie chodzisz na siłownię, to musiałeś/łaś poznać już ćwiczenia z wyciskaniem motylków. Trening skupia się na mięśniach piersiowych i pobudza je. Możesz więc zauważyć wyraźnie ujędrnione i jędrniejsze piersi. Jeśli nie masz dostępu do siłowni, użyj hantli do wykonania tego ćwiczenia.

7. Spadki na krzesłach:

Innym łatwym ćwiczeniem wzmacniającym mięśnie piersi jest osuwanie się na krześle. Rozciąga i wzmacnia mięśnie piersiowe. Ujędrniając górną część ciała, to ćwiczenie może sprawić, że piersi będą wyglądały na większe. Dzięki regularnej praktyce możesz zauważyć wzrost ogólnego rozmiaru miseczki.

8. Zataczanie kręgów ramionami:

Kręgi wykonywane ramionami to świetny sposób na ujędrnienie piersi. Zsynchronizowany ruch ramion ciągnie mięśnie piersiowe w górę i podnosi piersi. To ćwiczenie może również ujędrnić ramiona i górną część ciała. Dodanie obciążenia na ramiona może zwiększyć korzyści z tego treningu.

9. Uderzenie poprzeczne z hantlami:

W tym ćwiczeniu możesz mieć w rękach dwa hantle i wymachiwać nimi w przeciwnym kierunku. Proces ten pomaga w ujędrnianiu mięśni piersiowych i pchaniu ich do przodu. Wykonując odpowiednią ilość powtórzeń, możesz zauważyć lekkie uciskanie w okolicy klatki piersiowej i niewielkie „uniesienie” piersi.

10. Boczny spacer po desce:

Boczny spacer po desce jest skutecznym ćwiczeniem zwiększającym rozmiar biustu i wzmacniającym mięśnie piersiowe. Chociaż jest to nieco trudne do wykonania, wyniki są warte wysiłku. W tym ćwiczeniu najpierw utrzymujesz pozycję deski i poruszasz się na boki po ziemi. Skrzyżowanie ramion może wzmocnić mięśnie biustu, a także poprawić mięśnie tułowia.

11. Wymachy od klatki piersiowej:

To ćwiczenie pomaga ujędrnić mięśnie piersi poprzez wsuwanie i wysuwanie ramion. W ćwiczeniu wykorzystywane są ciężarki, które zapewniają odpowiedni opór do skurczu mięśni piersiowych. Wraz z poprawą rozmiaru biustu ujędrniane są również bicepsy i triceps.

12. Wyciskanie klatki piersiowej z hantlami:

Wyciskanie na klatkę piersiową działa na mięśnie znajdujące się za tkanką piersi. Ćwiczenie wzmacnia te mięśnie i zwiększa ogólny rozmiar klatki piersiowej, ale nie rozmiar miseczki. Możesz więc zauważyć uniesienie piersi i ujędrnienie w tej okolicy.

13. Na całym świecie:

To ćwiczenie jest ukierunkowane na obszar klatki piersiowej i trenuje mięśnie piersiowe. Nosi nazwę „Dookoła świata” od okrężnego ruchu ramion wokół głowy. Trening wykonywany jest z ciężarami typu hantle lub kettlebells.

14. Tylne boczne uniesienia:

To świetny trening na ramiona, klatkę piersiową i tył ciała. Ćwiczy mięśnie piersiowe i podnosi je. Wraz z nieznacznym zwiększeniem rozmiaru można również zauważyć jędrność i zmniejszenie wiotczenia biustu. Aby to zrobić, musisz mieć gotowy zestaw hantli lub równych ciężarów. Jest to jedno ze skutecznych ćwiczeń na szybkie powiększenie biustu.

15. Wyciskanie klatki piersiowej z piłką lekarską:

To ćwiczenie jest ukierunkowane na górną część ciała, szczególnie na klatkę piersiową. Wzmacnia mięśnie piersiowe i pomaga w ich kształtowaniu. Eksperci zalecają, aby ten trening najlepiej wykonywać na piłce stabilizującej, aby zwiększyć efektywność treningu.

Wskazówki, jak powiększyć i ujędrnić piersi w domu

Wraz z podjęciem planu ćwiczeń wzmacniających piersi, możesz postępować zgodnie z tymi wskazówkami, aby naturalnie uzyskać większy biust:

Jesteś tym co jesz! Dlatego nie idź na kompromis w swojej diecie i spożywaj dużo produktów bogatych w estrogeny, takich jak mleko, orzechy, zielone warzywa liściaste i soja.

Nie noś zbyt ciasnych ubrań, które mogą ograniczać wzrost piersi. Zainwestuj w biustonosze usztywniane, które tymczasowo zapanują nad wiotczeniem i dadzą złudzenie większego rozmiaru miseczki.

Masuj piersi dobrym olejem, aby poprawić krążenie krwi w okolicy i pozwolić.

Teraz, gdy rozumiesz już rolę ćwiczeń w zwiększaniu rozmiaru biustu, nadszedł czas treningu. Jeśli jesteś początkująca lub masz przewlekłe problemy zdrowotne, takie jak nadciśnienie, cukrzycę itp., musisz skorzystać z konsultacji doświadczonego trenera. Już samo wykonywanie ćwiczeń we właściwy sposób może przynieść pożądane rezultaty.

Komentarze

Dodaj komentarz