Farba farbie nierówna – jaką wybrać?

18 stycznia, 2023
[ssba]

Zabieg koloryzacji włosów można wykonać w profesjonalnym salonie fryzjerskim, jednak coraz więcej osób decyduje się na farbowanie włosów we własnym domu. Często jednak nie osiągamy takiego efektu, jakbyśmy tego oczekiwały. Dlaczego? Bo wybieramy nieodpowiednie produkty do koloryzacji. A przecież możemy sięgnąć po te same farby, których używają profesjonalni fryzjerzy.

Zabieg koloryzacji włosów można wykonać w profesjonalnym salonie fryzjerskim, jednak coraz więcej osób decyduje się na farbowanie włosów we własnym domu. Często jednak nie osiągamy takiego efektu, jakbyśmy tego oczekiwały. Dlaczego? Bo wybieramy nieodpowiednie produkty do koloryzacji. A przecież możemy sięgnąć po te same farby, których używają profesjonalni fryzjerzy. Takie farby dedykowane właśnie profesjonalistom można zastosować również w domowych warunkach. Jak działają i jak je stosować? Sprawdźmy.

Koloryzacja i pielęgnacja mogą iść w parze

Farby fryzjerskie są dostępne dla każdego. Można je kupić choćby przez internet odwiedzając hurtownię fryzjerską. To produkty wysokiej jakości, które różnią się od farb dostępnych w sklepach. Są mocniej skoncentrowane i mają w swoim składzie nowatorskie substancje mające wpływ na efekt farbowania. Kolor jest intensywny i trwały. Ale to nie wszystko, bo dzięki specjalnym składnikom, włosy podczas farbowania są jednocześnie odżywiane i wzmacniane – tak, by koloryzacja im nie zaszkodziła i nie osłabiła ich. Użycie takiej farby jest proste – wystarczy trzymać się instrukcji zawartej w opisie danej farby oraz ulotce.

Droższe niż w drogerii? Niekoniecznie

Obawiasz się, że profesjonalne kosmetyki do koloryzacji włosów mogą być dużo droższe od tych z drogerii? Wcale tak nie jest. Profesjonalna farba do włosów z reguły mają ceny porównywalne do tych ze sklepu. Zwłaszcza, jeśli zakupy zrobisz w internetowej hurtowni fryzjerskiej gdzie ceny są wyjątkowo atrakcyjne. Nie musisz wcale kupować większej ilości produktów, ponieważ sklepy tego rodzaju prowadzą sprzedaż detaliczną, z czego chętnie korzysta wiele osób. Oprócz profesjonalnych produktów do koloryzacji takich jak farby i oksydanty, w takim sklepie online znajdziesz również całą gamę kosmetyków do pielęgnacji włosów wysokiej jakości, a także sprzęt fryzjerski jak prostownice, suszarki, maszynki do włosów itp. Wszystkie produkty są dedykowane salonom, ale ich wysoką jakość możesz wykorzystać także i w domu.

Komentarze

Dodaj komentarz