Filtry pod zlew – zmień swój dom jedną decyzją!

15 marca, 2022
[ssba]

Szukasz rozwiązania, które odkryje przed tobą zupełnie nowe możliwości? Poznaj filtry przepływowe i podnieś jakość swojej wody kranowej. Chcesz dowiedzieć się więcej? Poniżej znajdziesz szczegóły!

Filtry do zlewu to przede wszystkim najskuteczniejszy sposób na podwyższenie jakości wody bezpośrednio w punkcie jej poboru. W zależności od swoich potrzeb i preferencji możesz sięgnąć po wybrany filtr, tym samym otwierając przed sobą różnego rodzaju możliwości. Jako przykładem posłużymy się filtrami od polskiej marki Dafi, które łączą w sobie najwyższą skuteczność. Na co możesz liczyć? Filtr węglowy przede wszystkim poprawia smak i zapach wody kranowej. Filtr żywiczny ma zdolność redukcji soli wapnia i magnezu, dzięki temu chroni urządzenia AGD przed kamieniem. Filtr polipropylenowy skutecznie usuwa zanieczyszczenia mechaniczne np. piasek. Filtr azotanowy doskonale sprawdzi się w domach jednorodzinnych z własnym ujęciem, gdzie do wody mogą przedostać się azotany. W tym momencie warto nadmienić, że czas użytkowania wybranych filtrów może się różnić. Pamiętaj, że tylko regularna wymiana filtrów zapewni ci najwyższą skuteczność działania!

– filtr z żywicą jonowymienną (wymiana po maksymalnie 1 miesiącu użytkowania)

– filtr polipropylenowy (wymiana po maksymalnie 3 miesiącach użytkowania)

– filtr węglowy (wymiana po maksymalnie 6 miesiącach użytkowania lub gdy zmniejszy się jego wydajność)

Filtry przepływowe – poznaj ich benefity!

– doskonała zdolność filtracji

– duża wydajność filtrowania

– funkcjonalna i prosta konstrukcja

– gwarancja wieloletniego działania

Po które filtry do zlewu warto sięgnąć? Odkryj szczegóły!

Wiesz, że filtry przepływowe to rozwiązanie dla ciebie, ale chcesz poznać je lepiej? Zanim przejdziemy do szczegółowego opisu, przypomnijmy, że możesz zainstalować w swoim domu jeden filtr lub cały zestaw (pamiętaj jednak o zaleceniach, filtr polipropylenowy zamontuj na końcu szeregu, zgodnie z kierunkiem wypływu wody). Przejdźmy do szczegółowego opisu filtrów!

– filtr z aktywnym węglem (idealny do mocno chlorowanej wody kranowej, efektywnie usuwa chlor, tym samym poprawiając jej smak i zapach)

– filtr z żywicą jonowymienną (zalecany do średnio twardej wody, zmiękcza wodę poprzez usunięcie soli wapnia i magnezu, zapewnia doskonałą zdolność filtracji)

– filtr polipropylenowy (zalecany do każdej instalacji wodnej, wkład polipropylenowy jest filtrem mechanicznym, usuwa z wody m.in. piasek, zapewnia doskonałą zdolność filtracji)

– filtr azotanowy (usuwa azotany z wody pitnej, polecany dla domów z własnym ujęciem wody oraz gospodarstw hodowlanych)

– blok węglowy (przeznaczony do średnio i mocno chlorowanej wody kranowej, poprawia nie tylko smak, ale i jej zapach)

Chcesz już dziś sięgnąć po to kompleksowe rozwiązanie? Filtry pod zlew znajdziesz na stronie https://dafi.pl/filtry-przeplywowe. Wejdź, wybierz filtr lub filtry dla siebie, kup i korzystaj każdego dnia!

Komentarze

Dodaj komentarz