FunSurf – przekonaj się, że nauka kitesurfingu nie musi być nudna!

7 marca, 2023
Email this to someoneShare on Facebook0Print this page

Lato zbliża się do nas wielkimi krokami, co oznacza, że już teraz możesz zaplanować swoje wakacje, aby oszczędzić sobie stresu, związanego z planowaniem na ostatnią chwilę. Doskonałym pomysłem jest zarezerwowanie wyjazdu za granicę, o którym zawsze marzyłeś lub podjęcie się nowej aktywności. W tym przypadku idealnie sprawdzi się nauka kitesurfingu, którą możesz rozpocząć już niebawem u boku licencjonowanych instruktorów. Szkoła FunSurf oferuje profesjonalne szkolenia z zakresu sportów wodnych na najwyższym poziomie z możliwych. Chciałbyś poznać nieco więcej informacji? Bardzo dobrze się składa!

Profesjonalne lekcje wingfoila, kitesurfingu i windsurfingu na Helu

Szkoła FunSurf prowadzi swoją działalność już od blisko 30 lat. Oznacza to zatem, że należy do jednych z pierwszych tego typu działalności na Półwyspie Helskim, a dokładniej – w Chałupach. Do najpopularniejszych usług, dostępnych w ofercie FunSurf należą lekcje wingfoila, a także kursy z zakresu kite’a oraz windsurfingu. Szkolenia prowadzone są przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa. Kursanci mogą więc czuć się w pełni swobodnie i komfortowo, niezależnie od wieku, czy doświadczenia. Ponadto do jednych z najbardziej charakterystycznych cech zespołu FunSurf należy pozytywne nastawienie, uśmiech oraz porządna dawka dobrego humoru. Gwarantujemy, że przebywając w towarzystwie instruktorów szkoły, zapomnisz o jakimkolwiek stresie i zmartwieniach. Tutaj możesz być sobą, zdobywając nowe umiejętności wśród wspaniałych i życzliwych ludzi. Jeżeli więc kiedykolwiek zastanawiałeś się nad zapisaniem się na lekcje wingfoila – śmiało!

Szkoła kitesurfingu FunSurf – przebieg szkoleń

Współpraca ze szkołą FunSurf rozpoczyna się przede wszystkim od zarezerwowania kursu w wybranym przez siebie terminie. Może być to kurs grupowy lub indywidualny, dla osób z doświadczeniem lub tych w pełni początkujących. Rezerwacji dokonać możesz bezpośrednio poprzez stronę internetową szkoły, wypełniając specjalny formularz online. Należy wskazać w nim najważniejsze informacje, takie jak kontakt, wiek, czy umiejętności. Po odesłaniu formularza poczekaj na kontakt ze strony instruktora.

Kiedy zakończysz wszelkie formalności, pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu się do przyjechania na kemping. Dokładnie informacje z tym związane znajdziesz na stronie internetowej FunSurf. W dniu przyjazdu bądź całkowicie wyluzowany. Ekipa we wszystkim Ci pomoże, zapoznając Cię z kempingiem i resztą kursantów. Same szkolenia składają się z części teoretycznej i praktycznej. Na początku kursanci zapoznają się z zasadami bezpieczeństwa, poruszania się na wodzie, czy komunikacji, a następnie przechodzą do ćwiczeń, dzięki którym dowiadują się, w jaki sposób sterować pędnikiem, czy utrzymywać równowagę. Dopiero później mogą wejść do wody, aby zacząć naukę na własnej skórze. W ten sposób są oni odpowiednio przygotowani, co zwiększa ich szansę na efektywną naukę. Jak więc widzisz, szkoła kitesurfingu to najlepszy wybór, szczególnie dla początkujących.

Email this to someoneShare on Facebook0Print this page

Komentarze

Dodaj komentarz