FunSurf – przekonaj się, że nauka kitesurfingu nie musi być nudna!

7 marca, 2023
[ssba]

Lato zbliża się do nas wielkimi krokami, co oznacza, że już teraz możesz zaplanować swoje wakacje, aby oszczędzić sobie stresu, związanego z planowaniem na ostatnią chwilę. Doskonałym pomysłem jest zarezerwowanie wyjazdu za granicę, o którym zawsze marzyłeś lub podjęcie się nowej aktywności. W tym przypadku idealnie sprawdzi się nauka kitesurfingu, którą możesz rozpocząć już niebawem u boku licencjonowanych instruktorów. Szkoła FunSurf oferuje profesjonalne szkolenia z zakresu sportów wodnych na najwyższym poziomie z możliwych. Chciałbyś poznać nieco więcej informacji? Bardzo dobrze się składa!

Profesjonalne lekcje wingfoila, kitesurfingu i windsurfingu na Helu

Szkoła FunSurf prowadzi swoją działalność już od blisko 30 lat. Oznacza to zatem, że należy do jednych z pierwszych tego typu działalności na Półwyspie Helskim, a dokładniej – w Chałupach. Do najpopularniejszych usług, dostępnych w ofercie FunSurf należą lekcje wingfoila, a także kursy z zakresu kite’a oraz windsurfingu. Szkolenia prowadzone są przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa. Kursanci mogą więc czuć się w pełni swobodnie i komfortowo, niezależnie od wieku, czy doświadczenia. Ponadto do jednych z najbardziej charakterystycznych cech zespołu FunSurf należy pozytywne nastawienie, uśmiech oraz porządna dawka dobrego humoru. Gwarantujemy, że przebywając w towarzystwie instruktorów szkoły, zapomnisz o jakimkolwiek stresie i zmartwieniach. Tutaj możesz być sobą, zdobywając nowe umiejętności wśród wspaniałych i życzliwych ludzi. Jeżeli więc kiedykolwiek zastanawiałeś się nad zapisaniem się na lekcje wingfoila – śmiało!

Szkoła kitesurfingu FunSurf – przebieg szkoleń

Współpraca ze szkołą FunSurf rozpoczyna się przede wszystkim od zarezerwowania kursu w wybranym przez siebie terminie. Może być to kurs grupowy lub indywidualny, dla osób z doświadczeniem lub tych w pełni początkujących. Rezerwacji dokonać możesz bezpośrednio poprzez stronę internetową szkoły, wypełniając specjalny formularz online. Należy wskazać w nim najważniejsze informacje, takie jak kontakt, wiek, czy umiejętności. Po odesłaniu formularza poczekaj na kontakt ze strony instruktora.

Kiedy zakończysz wszelkie formalności, pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu się do przyjechania na kemping. Dokładnie informacje z tym związane znajdziesz na stronie internetowej FunSurf. W dniu przyjazdu bądź całkowicie wyluzowany. Ekipa we wszystkim Ci pomoże, zapoznając Cię z kempingiem i resztą kursantów. Same szkolenia składają się z części teoretycznej i praktycznej. Na początku kursanci zapoznają się z zasadami bezpieczeństwa, poruszania się na wodzie, czy komunikacji, a następnie przechodzą do ćwiczeń, dzięki którym dowiadują się, w jaki sposób sterować pędnikiem, czy utrzymywać równowagę. Dopiero później mogą wejść do wody, aby zacząć naukę na własnej skórze. W ten sposób są oni odpowiednio przygotowani, co zwiększa ich szansę na efektywną naukę. Jak więc widzisz, szkoła kitesurfingu to najlepszy wybór, szczególnie dla początkujących.

Komentarze

Dodaj komentarz