Jak schudnąć 5 kg w 2 tygodnie

Jak schudnąć 5 kg w 2 tygodnie – 10 sposobów

3 września, 2021
[ssba]

Jeśli chodzi o odchudzanie, tak jak wszystko w życiu, potrzebujemy odrobiny inspiracji, aby osiągnąć nasze cele. Utrata wagi sama w sobie jest naprawdę łatwa. Biologicznie jest łatwa – pod warunkiem, że to nie kwestia hormonalne lub pasożytnicza. Mechanika biologiczna odchudzania jest naprawdę prosta.

Poznaj 10 wskazówek na temat tego jak schudnąć 5 kg w 2 tygodnie.

Porada 1
Jedz dużo zielonych warzyw lub suplementów z błonnikiem. Błonnik pomaga zredukować „skrzydła nietoperza” i „ramiona bingo” poprzez eliminację toksyn.

Porada 2
Ogranicz alkohol do czterech standardowych drinków w tygodniu. Kieliszek wina 95 kalorii zastępuje jedną przekąskę.

Porada 3
Twoje ciało przekształca pszenicę w cukier szybciej niż jakiekolwiek inne zboże. Więc staraj się unikać chleba i makaronu, jeśli możesz.

Porada 4
Dozwolona jest jedna kawa dziennie. Następnie wypij zieloną herbatę.

Porada 5
Badania pokazują, że na przykład niskotłuszczowe jogurty są naładowane cukrem i sodem, aby zrekompensować nijakość braku tłuszczu. Jedz więc prawdziwe masło, jogurt oraz mleko i ser. Utrzymuj jednak małe dawki.

Porada 6
Dodaj kurkumę do jedzenia; ta pachnąca przyprawa jest znanym środkiem przeciwzapalnym, który bezpośrednio atakuje stany zapalne w komórkach tłuszczowych organizmu.

Porada 7
Ciepła woda działa lepiej na dłuższą metę; pomaga w utracie wagi, powstrzymując cię przed niepotrzebnym podjadaniem, ponieważ sprawia, że ​​czujesz się pełniejszy na dłużej.

Porada 8
Jedz z mniejszych talerzy. Zamiana 12-calowej płyty na 10-calową może zaoszczędzić ogromne 500 kalorii.

Porada 9
Nie jedz po 21:00. Po prostu zjedz kolację i ogranicz spożycie wyłącznie do płynów po godzinie 21:00 – to pomaga organizmowi prawidłowo trawić wszystkie pokarmy przez całą noc.

Porada 10
Zmień jeden z codziennych posiłków na miskę zupy.

Komentarze

Dodaj komentarz