Jak schudnąć z ud w 2 tygodnie

3 września, 2021
[ssba]

Uda i biodra uważane są za najtrudniejsze części ciała pod względem utraty wagi. Te części ciała bardzo szybko przybierają na wadze. Jeśli chcesz zrzucić tłuszcz z ud i bioder i zadbać o sylwetkę w 2 tygodnie, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami. Mamy nadzieję, że dzięki tym receptom szybko schudniesz.

ćwiczenia cardio

Regularne ćwiczenia to najbardziej podstawowa zasada odchudzania. Istnieje kilka ćwiczeń cardio, które pomagają szybko schudnąć z ud i bioder. Jeśli masz rower stacjonarny lub bieżnię, ćwicz od 30 do 40 minut dziennie przez dwa tygodnie. Możesz iść też po prostu biegać na dworze.

Ćwiczenia aerobiku

Dzięki temu ćwiczeniu nie tylko uda i biodra, ale także całe ciało szybko chudnie i nabiera kształtów. Wchodzenie i schodzenie po schodach to także forma ćwiczeń aerobowych. Prostuje plecy i rozpuszcza tłuszcz w nogach, zwłaszcza w udach. Chodzenie i jazda na rowerze to także świetna alternatywa dla ćwiczeń aerobowych.

Ocet jabłkowy

Ocet jabłkowy, szybko redukuje tkankę tłuszczową. Jest również bogaty w potas, magnez i wapń.

Przepis do smarowania i picia:
– Wymieszaj jedną łyżeczkę oliwy lub oleju kokosowego z trzema octu. Masuj uda i biodra przez 10 minut. Pozostaw na 30 minut. Następnie umyj wodą. Powtarzaj ten proces dwa razy dziennie przez dwa tygodnie.
– Wymieszaj 2 łyżeczki octu jabłkowego z odrobiną miodu i wymieszaj w szklance letniej wody. Pij to codziennie.

Olej kokosowy

Kwasy tłuszczowe zawarte w oleju kokosowym są łatwo wchłaniane przez skórę i przekształcają tkankę tłuszczową w energię.
Przepis do smarowania i picia:
– Masuj uda i biodra olejem kokosowym dwa razy dziennie przez 10 minut.
– Do gotowania używaj również oleju kokosowego z pierwszego tłoczenia.

Kawa

Zawarte w kawie przeciwutleniacze i kofeina napinają skórę. Zwiększa to krążenie tkanki tłuszczowej, dzięki czemu szybciej się rozpuszcza.

– Weź łyżeczkę kawy.
– Dodaj trochę miodu i zrób pastę.
– Nałóż tę mieszankę na uda i biodra przed kąpielą i pozostaw do wyschnięcia.
– Następnie zwilż ręce i umyj je razem jak peeling.
– Powtarzaj ten proces każdego dnia tygodnia.

Komentarze

Dodaj komentarz