Jak szybko schudnąć 2 kg w 1 dzień, 2 dni lub tydzień?

31 sierpnia, 2021
[ssba]

Po świątecznej uczcie nawet nie zauważysz jak szybko przybierasz na wadze. Niestety taka jest cena, jaką przychodzi nam zapłacić za pyszne, wysokokaloryczne przysmaki. To dla nich poświęcamy naszą idealną sylwetkę. Ale wiadomość, że w bardzo szybko, bo już w 2 dni można schudnąć 2 kg to nie jest żadna nowość, ani rewolucja w świecie odżywiania i dietetyki. Chodzi tylko o odpowiednią dietę.

Jak szybko schudnąć? Jak to zrobić w tydzień lub krócej!?

Przepis numer 1
Przede wszystkim warto wspomnieć o diecie słynnej Beyoncé, która pomaga jej w przypadku w ciągu kilku dni odzyskać dawną formę. Tak więc ten cudowny eliksir nazywa się dietą cytrynowo-miodową, którą zaleca się spożywać raz w miesiącu.

Cytryna i miód to niezastąpione źródła witamin i węglowodanów, których tak bardzo potrzebujemy. Warto zauważyć, że istnieją dwie opcje tej diety. Jedna z opcji: dwa dni wolnego – odmawiamy jedzenia, a na śniadanie, obiad i kolacje pijemy tylko specjalny napój. Do jego przygotowania weź 1 łyżeczkę miodu, tyle samo soku z cytryny, szczyptę pieprzu cayenne i szklankę wody, w której te wszystkie składniki należy wymieszać.

Wodę cytrynowo-miodową pijemy 6 razy dziennie, nie zapominając o urozmaiceniu posiłku szklanką wody i herbatą oczyszczającą.

Przepis numer 2
Inna wersja tej diety nazywa się klasyczną. Szybko schudnąć 2 kg można tylko wtedy, gdy jemy niskokaloryczne jedzenie i pijemy wodę cytrynowo-miodową, ale bez dodawania pieprzu cayenne. Dodatkowo przez dwa dni wolno spożywać zieloną herbatę. Należy pamiętać, że ta dieta jest przeciwwskazana u osób z problemami z nerkami i zapaleniem żołądka.

Przepis numer 3
Komponujemy menu. Powinien zawierać jajka, ryby, twarożek i jogurt, a także kaszę gryczaną, jabłka i kapustę.Aby dieta była skuteczna, nie zapomnij o aktywności fizycznej: jodze, fitnessie, a nawet elementarnych porannych ćwiczeniach. Pamiętaj, aby pić co najmniej 2 litry wody dziennie.

Mówiąc bardziej szczegółowo o menu dietetycznym, należy zauważyć, że większość powinny stanowić warzywa, a następnie produkt białkowy (jajko, jajecznica, kawałek mięsa o niskiej zawartości tłuszczu). Ponadto należy jeść ryby gotowane lub pieczone, potrawy z roślin strączkowych, hummus. Warto pamiętać, że obiad powinien być lekki, by nie obciążać organizmu przed pójściem spać, więc można skosztować gotowanego kurczaka (150 g), brukselki i pomarańczy.

Komentarze

Dodaj komentarz