Jakie są rodzaje masażu dla mężczyzn?

23 lutego, 2023
[ssba]

Dotyk doświadczonej masażystki, sprawdzone metody ucisku na określone obszary ciała – te dwie rzeczy razem przynoszą liczne korzyści, nie tylko przyjemność. Niektóre usługi masażu są przeznaczone głównie dla mężczyzn. Jakie? Nie tylko kobiety odwiedzają dziś gabinety urody czy centra odnowy ciała. Podobnie bywa z salonami masażu – coraz chętniej pojawiają się w nich panowie. Kierują nimi różne powody, w tym chęć odprężenia się, pozbycia negatywnej energii po stresującym dniu pracy, rozluźnienia mięśni etc. Czy istnieją zabiegi przeznaczone głównie dla mężczyzn, w tym erotyczne? O tym opowiemy w dzisiejszym artykule.

Rodzaje masaże dla mężczyzn

Zdecydowana większość usług polegających na masowaniu ciała sprawdza się u każdej płci. Panowie mogą zgłosić się do salonu na wariant relaksacyjny, który wspaniale odpręży, zwłaszcza gdy natłok obowiązków nie pozwala zasnąć. Inne rozwiązanie stanowi procedura wykonywana przez dwie masażystki jednocześnie. To tzw. masaż na 4 ręce, głęboko relaksujący oraz oczyszczający – zarówno ciało (z toksyn), jak i umysł.

Istnieją także specjalne opcje erotyczne dedykowane mężczyznom. One również mają za zadanie wprawiać masowanego w stan błogości, niemniej nie sposób nazwać ich klasycznymi zabiegami z tej kategorii. Nie tylko dlatego, że zwykle w ich trakcie obie strony (klient oraz masażystka) nie mają na sobie ubrań. Taki masaż dla panów pobudza w każdym sensie. Daje możliwość odkrycia nowych punktów, których dotykanie sprawia olbrzymią przyjemność.

Co daje masaż erotyczny?

Jak zakłada (w pewnym sensie słusznie) znaczna część osób, opisywane wyżej usługi mają na celu seksualną stymulację. Przy czym będzie to jedna z kilku pożądanych reakcji, niekoniecznie ta najważniejsza. Nie chodzi jedynie o rozładowanie napięcia erotycznego, lecz o otworzenie się na nowe doznania, przełamanie blokad seksualnych. To znakomite rozwiązanie dla osób zamkniętych, nie tyle nieśmiałych, ile odczuwających frustrację z powodu swoich zahamowań.

Wśród masażów erotycznych można wymienić Nuru, przeprowadzany z użyciem specjalnych olejków. Podczas pobytu w salonie klient poddaje się rękom masażystki, a także czuje na sobie bezpośredni dotyk innych części jej ciała. Takie spotkanie zbliża, co doceniają szczególnie panowie, którym brakuje kontaktu fizycznego z drugim człowiekiem.

Czy każdy salon oferuje masaże dla panów?

Warto mieć na uwadze, że tego rodzaju punkty świadczą wyłącznie usługi zawarte w ofercie. Nawet jeśli poszczególne zabiegi poza odprężeniem czy rozluźnieniem mięśni wywołują inny efekt (np. seksualne pobudzenie), nie należy oczekiwać od masażystek wychodzenia poza ich obowiązki. Intymną atmosferę, kwalifikacje oraz doświadczenie – to zapewnia profesjonalny salon masażu erotycznego Warszawa jest jednym z wielu miast, w których można znaleźć odpowiednią placówkę. Korzystając z okazji, polecamy Tantric Paradise, gdzie mężczyźni mają duży wybór procedur, począwszy od relaksacyjnych, a skończywszy na wariancie tantrycznym.

Wystarczy skorzystać z propozycji salonu masażu chociaż raz, aby przekonać się, jak dużo można czerpać z nich korzyści.

Komentarze

Dodaj komentarz