Dbamy o cere - Get Fit Club

Leczymy naszą cerę

8 czerwca, 2015
[ssba]

Leczymy naszą cerę

Poniżej przedstawiamy 4 produkty, które pomagają w walce z problemami dotyczącymi naszej cery. Bardzo prawdopodobne, że każdy z nas posiada te produkty w domu. Całkowity koszt wynosi .. około 5 zł! Naprawdę nie zawsze trzeba wydawać fortunę na nowinki kosmetyczne. Czasem najprostsze rozwiązania okazują się najbardziej skuteczne.

Z pewnością chcielibyście coś zmienić w swoim planie pielęgnacji cery. Jeżeli nie wiesz od czego zacząć, lub poświęcasz dbaniu o skórę sporo czasu, a efekty wciąż nie są zadawalające ..  NIE MASZ NIC DO STRACENIA !

Wypróbuj produkty polecane i sprawdzone przez nas. Podpowiemy w jaki sposób wykorzystać produkty, które masz w domu. Mamy nadzieję, że czeka Was przełom w walce z problematyczną cerą ! Zaczynamy 🙂

GRECKI JOGURT – pomaga walczyć z pryszczami i stanem zapalnym

Trądzik jest problemem powszechny, który dotyka ludzi w każdym wieku. Jeżeli wypróbowaliście już różnych metod bez rezultatu .. pomóc może KWAŚNY JOGURT. Kwas mlekowy rozpuszcza martwe komórki oraz minimalizuje stan zapalny. Wystarczy raz dziennie nasączyć jogurtem papierowy ręcznik i okładać nim buzię. Dodając do niego płatki owsiane, możemy zrobić odświeżającą maseczkę, a dodając sok z cytryny – wybielić przebarwienia.

OLIWA  Z OLIWEK – serum nawilżające

Zawiera absurdalnie duże ilości odmładzającej witaminy E. Tuż przed pójściem spać wmasuj w skórę twarzy pół łyżeczki oliwy. Po kilku dniach z pewnością zauważysz, że wszelkie nierówności uległy wygładzeniu, a po przesuszeniu cery nie będzie śladu.

PROSZEK DO PIECZENIA – usuwa zaskórniki

Zaskórniki są pradziwym prolemem wielu kobiet. Pomóc może proszek do pieczenia wymieszany z niewielką ilością wody. Powstałą gęstą pastę zaaplikuj na nos , brodę oraz czoło. Po kilku minutach spłucz ciepłą wodą. Po 3 tygodniach zauważysz efekty.

CYTRYNA Z CUKREM – peeling chemiczny

Wyciśnij sok ze świeżych owoców do szklanki wypełnionej do 1/4 wysokości cukrem. Używaj jako peelingu, wykonując okrężne ruchy. Spłucz ciepłą wodą i osusz twarz ręczniczkiem. Buzia będzie wyglądać naprawdę promiennie!

Czekamy na wasze sprawdzone sposoby !
kontakt@intoseo.ssd-linuxpl.com

Komentarze

Dodaj komentarz