Poradnik dla kupujących: dlaczego warto wybrać Giant Revolt 1 Deep Lake 2022/2023 wśród gravelów?

4 maja, 2023
[ssba]

Gravel to typ roweru, który został wprowadzony do obiegu w USA i szybko został spopularyzowany na całym świecie. Cieszy się szczególnym uznaniem wśród kierowców rowerów szosowych, czyli tych przystosowanych do jazdy po twardych powierzchniach, ponieważ przypomina je swoją budową. Różnicą pomiędzy standardowym rowerem gravelowym a szosowym jest większa szerokość opon w tym pierwszym, która pozwala na lepszą przyczepność i wytrzymałość roweru. Dzięki temu możemy się nim poruszać także po mniej stabilnych drogach, np. tych leśnych. Obecnie jednym z najlepszych wyborów wśród gravelów jest Giant Revolt 1 Deep Lake 2022/2023. W tym artykule przedstawimy Ci powody, dla których warto zaopatrzyć się właśnie w ten model!

Giant Revolt 1 Deep Lake 2022/2023 – dlaczego warto postawić na ten rower gravelowy?

Giant Revolt 1 Deep Lake 2022/2023 cieszy się dużą popularnością wśród fanów gravelów, a to za sprawą jego wszechstronności. Z łatwością radzi sobie nie tylko na drogach asfaltowych, w mieście, ale również w terenie na trasach piaszczystych czy o nierównej nawierzchni.

Pozwalają mu na to elastyczne opony o szerokości od 35 mm, które są bezdętkowe. Dzięki systemowi takich opon możemy kontynuować jazdę pomimo napotkania przeszkód, które przebiłyby na dobre oponę tradycyjną (opona bezdętkowa zawiera lateks, który momentalnie zasklepia przebity materiał). Dodatkowym atutem jest kierownica typu baranek, która pozwala na takie pochylenie ciała podczas jazdy, które zapewnia jak najlepszą aerodynamikę, co przekłada się na szybkość kierowcy.

Giant Revolt 1 Deep Lake 2022/2023 – innowacyjne rozwiązania dla wymagających użytkowników!

Giant Revolt 1 Deep Lake 2022/2023 posiada kilka innowacyjnych rozwiązań. Jednym z nich jest technologia D-fuse jego kierownicy pozwalająca na płynne poruszanie się pojazdem bez wstrząsów i drgań.

Wartym uwagi jest też osprzęt GRX w nowym rowerze Gianta, który został stworzony specjalnie do lekkiego poruszania się gravelem po drogach gruntowych. Zapewnia on błyskawicznie działające przerzutki, co umożliwia płynne i bezszelestne zmienianie biegów, a do tego zwiększa stabilność łańcucha i poprawia bezpieczeństwo.

Jeśli nadal nie jesteś przekonany, to musisz wiedzieć, że Revolt jest też wyposażony we Flip Chip na haku tylnym. Dodatek ten daje szansę na regulację rozstawu kół według uznania: krótki rozstaw poprawia dynamikę, a długi lepiej kontroluje pojazd.

Giant Revolt 1 Deep Lake 2022/2023 a konkurencja

Nowa propozycja od Gianta to przede wszystkim rower najlepiej dostosowany do gravelu ze względu na omawianą już wcześniej większą przyczepność kół o idealnej szerokości czy przełomowy osprzęt GRX. Na tle konkurencji wyróżnia się również wykonaną z aluminium ramą Aluxx, dzięki której Giant osiąga konstrukcję lżejszą i trwalszą niż inni producenci. Rama w tym modelu została dodatkowo wyprofilowana w taki sposób, żeby zapewnić precyzyjniejsze kierowanie i płynniejsze ruchy.

Dlaczego Giant Revolt 1 Deep Lake 2022/2023 to najlepszy wybór wśrod rowerów gravelowych?

Ważnym aspektem świadczącym o świetności Gianta Revolt 1 Deep Lake 2022/2023 wśród innych rowerów gravelowych oprócz wspomnianych nowinek technicznych jest konkurencyjna cena. Rower ten jak na swoją jakość dostępny jest dla szerokiego grona fanów gravelów za dużo mniejszą cenę niż wiele propozycji innych producentów.

Jeśli ktoś zastanawiał się, gdzie kupić Giant Revolt 1 Deep Lake 2022/2023, to znaczącym udogodnieniem na tle mniej popularnych pojazdów gravelowych jest fakt, że model ten  jest dostępny w większości sklepów internetowych. Dodatkowo Giant to marka z tradycją ciesząca się wieloletnim prestiżem i stale doskonaląca kolejne modele rowerów.

Komentarze

Dodaj komentarz